Vi er her for deg når du trenger det. Du treffer oss på 69 24 44 00 eller du kan ta kontakt direkte til ditt lokale kontor og verksted.

Portrettbilde av Vidar Andersen i blå skjorte.

Handicare AS

Våre eksperter hjelper deg med det meste. Kontakt oss på telefon 69 24 44 00 eller post@handicare.no

Åpningstider: hverdager kl. 08.00 – 16.00. Helg og helligdager stengt.

Spesialkompetanse

Ambulanse

Teglverksveien 87, 3057 Solbergelva

Key Account Manager

Roger Pettersen

91 84 38 10

roger.pettersen@handicare.com

Yrkesbil og spesialkjøretøy

Teglverksveien 87, 3057 Solbergelva

Salgssjef

Vidar Andersen

97 15 41 24

vidar.andersen@handicare.com

Salg Spesialkjøretøy

Lennart Hansson

95 03 27 57

lennart.hansson@handicare.com

Salgs Trainee

Andreas Møller Zahl

90 93 81 19

andreas.moller.zahl@handicare.com

Salg Brann & Redning

Marius Bull-Tornøe Bjørkli

48 11 04 76

marius.bjorkli@handicare.com

Lokale kontor og verksted

Bergen

Espehaugen 51, 5258 Blomsterdalen

Regionssjef/Salg NAV

Pål Ivar Paulsen

95 14 10 60

pal.ivar.paulsen@handicare.com

Verkstedleder

Helge Horne

55 92 74 00

helge.horne@handicare.com

Drammen

Teglverksveien 87, 3057 Solbergelva

Regionssjef/Salg NAV

Pål Ivar Paulsen

95 14 10 60

pal.ivar.paulsen@handicare.com

Verkstedleder

Michel van der Spruyt

69 24 44 00

michel.van.der.spruyt@handicare.com

Kristiansand

Ægirsvei 10, 4632 Kristiansand S

Regionssjef/Salg NAV

Pål Ivar Paulsen

95 14 10 60

pal.ivar.paulsen@handicare.com

Verkstedleder

Jon Pedersen

94 17 02 25

jon.pedersen@handicare.com

Levanger

Alstadhaugveien 433, 7608 Levanger

Regionssjef/Salg NAV

Ståle Berg

91 69 49 74

stale.berg@handicare.com

Verkstedleder

Ståle Berg

91 69 49 74

stale.berg@handicare.com

Lillehammer

Hageveien 9, 2613 Lillehammer

Regionssjef/Salg NAV

Dag N. Urstad

91 72 36 25

dag.urstad@handicare.com

Verkstedleder

Sverre Thorsplass

97 69 17 99

sverre.thorsplass@handicare.com

Moss

Vålerveien 159, 1599 Moss

Regionssjef/Salg NAV

Dag N. Urstad

91 72 36 25

dag.urstad@handicare.com

Verkstedleder

Monrad Kaspersen Melby

94 14 84 12

monrad.kaspersen.melby@handicare.com

Oslo

Stanseveien 27, 0976 Oslo

Regionssjef/Salg NAV

Dag N. Urstad

91 72 36 25

dag.urstad@handicare.com

Verkstedleder

Per Løkken

22 80 24 50

per.lokken@handicare.com

Stavanger

Fabrikkveien 9, 4033 Stavanger

Regionssjef/Salg NAV

Pål Ivar Paulsen

95 14 10 60

pal.ivar.paulsen@handicare.com

Verkstedleder

Rune Paulsen

97 18 08 98

rune.paulsen@handicare.com

Tønsberg

Kilengt. 1-3, 3117 Tønsberg

Regionssjef/Salg NAV

Dag N. Urstad

91 72 36 25

dag.urstad@handicare.com

Verkstedleder

Jan Olav Haslestad

91 30 01 05

jan.olav.haslestad@handicare.com

Tromsø

Ringveien 97b, 9018 Tromsø

Regionssjef/Salg NAV

Odd Magne Olsen

90 54 13 01

odd.magne.olsen@handicare.com

Verkstedleder

Arne Johnsen

77 69 79 50

arne.johnsen@handicare.com

Trondheim

Vestre Rosten 88b, 7075 Tiller

Regionssjef/Salg NAV

Ståle Berg

91 69 49 74

stale.berg@handicare.com

Verkstedleder

Vegard Sørensen

73 82 40 80

vegard.sorensen@handicare.com

Ålesund

Sjømannsveien 9, 6008 Ålesund

Regionssjef/Salg NAV

Ståle Berg

91 69 49 74

stale.berg@handicare.com

Verkstedleder

Sindre Brunes

48 16 88 50

sindre.brunes@handicare.com

Hovedkontor

Besøksadresse:
Vålerveien 159, 1559 Moss

Postadresse:
Postboks 163, 1501 Moss

Fakturaadresse:
Handicare AS
Postbus 338
6710 BH Ede
The Netherlands

Leder

Administrerende direktør

Arild Saastad

48 20 14 60

arild.saastad@handicare.com

Controller

Controller

Håvard Eliassen

91 70 46 37

havard.eliassen@handicare.com

Leder verksteddrift

Leder verksteddrift

Bogi Sigurdsson

95 96 85 60

bogi.sigurdsson@handicare.com

Logistikksjef

Logistikksjef

Elise Ødegaard

48 17 17 83

elise.odegaard@handicare.com

Produktsjef

Produktsjef

Jon Ingar Aas

48 11 27 57

joningar.aas@handicare.com

Produktutvikler

Leder R&D

Lars Klemetsen

97 98 15 49

lars.klemetsen@handicare.com