Vi er her for deg når du trenger det. Du treffer oss på 69 24 44 00 eller du kan ta kontakt direkte til ditt lokale kontor og verksted.

Portrettbilde av Vidar Andersen i blå skjorte.

Handicare AS

Våre eksperter hjelper deg med det meste. Kontakt oss på telefon 69 24 44 00 eller post@quipd.no

Åpningstider: hverdager kl. 08.00 – 16.00. Helg og helligdager stengt.

Spesialkompetanse

Ambulanse

Teglverksveien 87, 3057 Solbergelva

Key Account Manager

Roger Pettersen

91 84 38 10

roger.pettersen@quipd.no

Yrkesbil og spesialkjøretøy

Teglverksveien 87, 3057 Solbergelva

Salgssjef

Vidar Andersen

97 15 41 24

vidar.andersen@quipd.no

Salg Spesialkjøretøy

Lennart Hansson

95 03 27 57

lennart.hansson@quipd.no

Selger

Andreas Møller Zahl

90 93 81 19

andreas.zahl@quipd.no

Salg Brann & Redning

Marius Bull-Tornøe Bjørkli

48 11 04 76

marius.bjorkli@quipd.no

Lokale kontor og verksted

Bergen

Espehaugen 51, 5258 Blomsterdalen

Regionssjef/Salg NAV

Pål Ivar Paulsen

95 14 10 60

palivar.paulsen@quipd.no

Verkstedleder

Helge Horne

55 92 74 00

helge.horne@quipd.no

Drammen

Teglverksveien 87, 3057 Solbergelva

Regionssjef/Salg NAV

Pål Ivar Paulsen

95 14 10 60

palivar.paulsen@quipd.no

Verkstedleder

Michel van der Spruyt

69 24 44 00

michel.vanderspruyt@quipd.no

Kristiansand

Ægirsvei 10, 4632 Kristiansand S

Regionssjef/Salg NAV

Pål Ivar Paulsen

95 14 10 60

palivar.paulsen@quipd.no

Verkstedleder

Stian Myhren

94 17 02 25

stian.myhren@quipd.no

Levanger

Alstadhaugveien 433, 7608 Levanger

Regionssjef/Salg NAV

Ståle Berg

91 69 49 74

stale.berg@quipd.no

Verkstedleder

Ståle Berg

91 69 49 74

stale.berg@quipd.no

Lillehammer

Hageveien 9, 2613 Lillehammer

Regionssjef/Salg NAV

Dag N. Urstad

91 72 36 25

dag.urstad@quipd.no

Verkstedleder

Sverre Thorsplass

97 69 17 99

sverre.thorsplass@quipd.no

Moss

Vålerveien 159, 1599 Moss

Regionssjef/Salg NAV

Dag N. Urstad

91 72 36 25

dag.urstad@quipd.no

Verkstedleder

Monrad Kaspersen Melby

94 14 84 12

monrad.melby@quipd.no

Oslo

Stanseveien 27, 0976 Oslo

Regionssjef/Salg NAV

Dag N. Urstad

91 72 36 25

dag.urstad@quipd.no

Verkstedleder

Per Løkken

22 80 24 50

per.lokken@quipd.no

Stavanger

Fabrikkveien 9, 4033 Stavanger

Regionssjef/Salg NAV

Pål Ivar Paulsen

95 14 10 60

palivar.paulsen@quipd.no

Verkstedleder

Rune Paulsen

97 18 08 98

rune.paulsen@quipd.no

Tønsberg

Wirgenes vei 3, 3157 Bårkåker

Regionssjef/Salg NAV

Dag N. Urstad

91 72 36 25

dag.urstad@quipd.no

Verkstedleder

Jan Olav Haslestad

93 22 00 69

janolav.haslestad@quipd.no

Tromsø

Ringveien 97b, 9018 Tromsø

Regionssjef/Salg NAV

Odd Magne Olsen

90 54 13 01

odd.magne.olsen@quipd.no

Verkstedleder

Arne Johnsen

77 69 79 50

arne.johnsen@quipd.no

Trondheim

Vestre Rosten 88b, 7075 Tiller

Regionssjef/Salg NAV

Ståle Berg

91 69 49 74

stale.berg@quipd.no

Verkstedleder

Vegard Sørensen

73 82 40 80

vegard.sorensen@quipd.no

Ålesund

Sjømannsveien 9, 6008 Ålesund

Regionssjef/Salg NAV

Ståle Berg

91 69 49 74

stale.berg@quipd.no

Verkstedleder

Damian Lewandowski

48 16 88 50

damian.lewandowski@quipd.no

Hovedkontor

Besøksadresse:
Vålerveien 159, 1599 Moss

Postadresse:
Postboks 163, 1501 Moss

Fakturaadresse:
Handicare AS
Postbus 338
6710 BH Ede
The Netherlands

Leder

Administrerende direktør

Arild Saastad

48 20 14 60

arild.saastad@quipd.no

Økonomisjef

Økonomisjef

Håvard Eliassen

91 70 46 37

havard.eliassen@quipd.no

Leder verksteddrift

Leder verksteddrift

Bogi Sigurdsson

95 96 85 60

bogi.sigurdsson@quipd.no

Logistikksjef

Logistikksjef

Elise Ødegaard

48 17 17 83

elise.odegaard@quipd.no

Produktsjef

Produktsjef

Jon Ingar Aas

48 11 27 57

jon.aas@quipd.no

Produktutvikler

Leder R&D

Lars Klemetsen

97 98 15 49

lars.klemetsen@quipd.no